Število smrtnih žrtev ruskega napada na Harkov naraslo na 11

Število smrtnih žrtev ruskega bombnega napada na trgovino v Harkovu je naraslo na 11, ranjenih je bilo najmanj 40 ljudi. Rusija je po lastnih navedbah trgovino z orodjem v soboto … · 24ur · 16m

objavi tvitaj

5 novic

Dallas izenačil finale zahoda proti Edmontonu

Hokejisti Dallasa so na drugi finalni tekmi zahodne konference lige NHL doma s 3:1 premagali Edmonton in serijo izenačili na 1:1. Zmago so si zagotovili v zadnji tretjini, ko je … · 24ur · 19m

dallas stars edmonton oilers nhl objavi tvitaj

3 novice

V Izraelu znova množični protivladni protesti

Novice / SvetV Izraelu znova množični protivladni protesti

Protestniki zahtevajo odstop izraelskega premierja Benjamina Netanjahuja, predčasne volitve in dogovor o izpustitvi talcev, ki so še v Gazi. Na protestu v Tel Avivu se je po navedbah organizatorjev zbralo … · Večer · 33m

gaza hamas izrael objavi tvitaj

3 novice

V živo na SK1: Slovenci po poljski skalp in poln koš točk

Šport / Ostali športiV živo na SK1: Slovenci po poljski skalp in poln koš točk

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo ob 13. uri igrala še zadnjo tekmo prvega turnirja lige narodov v Antalyi. Njena tekmica bo Poljska, trenutno prva ekipe sveta. Slovenci nimajo veliko za … · Sportklub · 32m

odbojka poljska slovenija objavi tvitaj

4 novice

Kofetkanje na Hrvaškem vedno dražje: Kava z mlekom tudi šest evrov

Novice / SvetKofetkanje na Hrvaškem vedno dražje: Kava z mlekom tudi šest evrov

Rast cen kavnih napitkov v primerjavi z minulim letom opažajo tako v Dalmaciji kot v Istri in na Kvarnerju, kjer kava z mlekom v enem od opatijskih hotelov stane kar … · Večer · 48m

hrvaška turizem kava cene kave objavi tvitaj

9 novic

Boston po preobratu še do tretje zaporedne zmage

Šport / KošarkaBoston po preobratu še do tretje zaporedne zmage

Moštvo Boston Celtics je na krilih 36 točk Jaysona Tatuma izničilo 18 točk zaostanka in premagalo Indiana Pacers s 114:111 ter povedlo s 3:0 v zmagah v finalu vzhodne konference … · Šport TV · 46m

boston jayson tatum liga nba indiana končnica jaylen brown objavi tvitaj

21 novic

Število potopljenih ladij upada, piratskih napadov vse več

Novice / SvetŠtevilo potopljenih ladij upada, piratskih napadov vse več

Število ladij, ki so lani po svetu potonile, se je znižalo na rekordno nizko raven, potem ko je potonilo 26 večjih plovil, kar je skoraj tretjino manj kot leto prej. … · Večer · 1h